Latrína

Latrína

Počet hráčů: alespoň 7 hráčů

Doba: 60 minut

Pomůcky: toaletní papír, papírky, nádoba (ešus)

Prostor: venku

Na vymezeném území je schovaná latrína (ešus s cedulkou Latrína) s papírky označenými latrína nebo WC. Úkolem hráčů je najít latrínu a poté získat co nejvíce potvrzených lístečků, které najdou v latríně. Vezmou jeden z lístečků a dojdou za latringirl, která sedí na kraji území. Hráč si musí nechat lísteček potvrdit a může jít pro další.

V území probíhají průjmy, kterých je asi sedm a mají svá jména (cedulky na zádech) např. řídký, zelený, nekonečný apod. Každý hráč má na počátku 3 toaletní papíry, které představují jeho životy. Pokud hráče chytne průjem, sebere mu jeden toaletní papír. Jestli už u sebe nemá žádný toaletní papír, vypadává ze hry. Průjmy se nesmí pohybovat příliš blízko k latríně a k latringirl. Kromě průjmu je ve hře také zácpa. Pokud hráč chytne zácpu, dostane jeden toaletní papír.

Vítězí ten, kdo má nejvíce potvrzených papírků. Pokud má více lidí stejný počet papírků, vyhrává ten, který si zapamatoval více jmen průjmů. Doporučená cena pro vítěze je role toaletního papíru.

Leave a Reply